Aktualności

Kolejny mecz LB

• autor: Krakers27, 2011-06-05 10:31

Wczoraj rozegraliśmy mecz z KS Planty

Wczoraj o 17 na mechaniku rozpoczął się mecz Osiedlowcy-Planty. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze, ale po tym my doszliśmy do głosu i w pewnym momencie prowadziliśmy 7-3. Z tej połowy pamiętam tylko niebezpieczne zagrania Wojtka z KSP. Najpierw przewrócił się piłce i wpadł na nogi Michała przez co musiał na chwilę opuścić boisko. Może i był to przypadek, ale była to konsekwencja grania beznadziejną piłkę która zamiast lecieć do przodu plątała się pod nogami. Później ten sam zawodnik ostro potraktował Żela uderzając go w rękę podczas próby interwencji we własnym polu bramkowym(LOL). NA szczęście nic się poważnego nie stało i Żelu kontynuował grę jednak rywale chytrze wykorzystywali kontuzje naszego bramkarza i wszystkie strzały kierowali na jego lewą, uszkodzoną rękę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzenie Plant 9-7. Druga połowa była wyrównana, próbowaliśmy atakować jak zwykle lecz rywal bronił się w 4 i kontratakował. Dużo było fauli szczególnie po stronie przeciwnika ale może to ich styl i inaczej nie mogą. Mecz zakończył się wygraną KSP 15-14. Może nie byliśmy lepsi ale przynajmniej nasi obrońcy nie bronili rękami strzałów zmierzających do naszej bramki. Wynik mnie nie obchodzi tylko szkoda, że ten mecz tak wyglądał.