Podsumowanie sezonu

• autor: GulaszMen, 2010-09-03 21:50

Po sezonie, czas na podsumowanie

Z dniem 30.08 zakończyliśmy zmagania w II edycji Ligi Bocheńskiej Lipiec - Sierpień. W lidze wystąpiło 10 zespołów i mecze były rozgrywane według terminarza.

W pierwszej kolejce zmierzyliśmy się ze Ździchami, mecz rozegraliśmy 24.07 no i wtedy rozpoczęliśmy swój marsz po mistrzostwo ligi. W następnych dniach graliśmy wiele meczy, po kolei je wygrywając i obejmując pozycję lidera, jak się później okazało do samego końca. Systematycznie gromadziliśmy punkty, a nawet za nasze największe osiągnięcie można uznac dwie wiktorie w meczu z RedBullem. Mieliśmy moment zawahania, kiedy to kadra nie była pełna, gdyż kilka osób wyjechało na wakacje (niestety Lewiatan nam nie zasponsorował), remisując z Semperem 6:6 i w meczu z Bafaną, nie obyło się bez kontrowersji. Ale po tych meczach nadal nie przegraliśy meczu. Naszą forme dowieźliśmy do końca powiększając przewage nad rywalami.  W ciągu sezonu doszedł do naszej paczki Mari i ewentualnie Grzesiek. Niestety z klubem pożegnał się Rafał.

Naszymi najlepszymi strzelcami zostali Chudi i wyżej wymieniony Rafał, którzy strzelili ileś tam bramek:P Najlepiej asystującymi zaś Michał i Piotrek, gdyż robili to co do nich należy.

Już w pierwszej kolejce 3 to już edycji ligi rozegraliśmy 1 kolejke z jednym z najtrudniejszych rywali w drodze do mistrzostwa z KS Plantami, po raz kolejny przedłużyliśmy serie meczów bez porażki wygrywając 11:10. Miejmy nadzieje, że uda nam się utrzymac forme z poprzedniego sezonu i sięgnąc drugi raz z rzędu po trofeum. Ale droga do mistrzostwa nie będzie łatwa bowiem KS Handelka i KS Planty bardzo wzmocniły swoje ekipy i walka będzie trwała do samego końca.