Aktualności

KSP 10:11 Osiedlowcy

• autor: GulaszMen, 2010-08-30 19:39

Gol w ostatniej akcji czyli wygrana i powrót z dalekiej podróży.

Zmierzyliśmy się dzisiaj z zespołem z Plant na ich boisku. Była to pierwsza kolejka już III edycji ligi. Od ostatniego meczu z KSP, gospodarze się bardzo zmienili, przeważnie grali zawodnicy w naszym wieku zaś teraz ich średnia wieku się powiększyła. Przeważali na boisku gospodarze, jednak my graliśmy z kontry i to my jako pierwsi zdobyliśmy bramke. Mecz był wyrównany, udało nam się odejśc rywala na dwie bramki 5:3, jednak kilka naszych błędów sprawiło że był remis. Jeszcze przed przerwą zdobyliśmy dwie bramki i tak już zostało do końca połówki, 7:5.

Na drugą częśc wyszliśmy z nastawieniem że trzymamy wynik i gramy z kontry, jednak gospodarze mocno nacisnęli i straciliśmy aż 4 gole w niedalekich odstępach czasu. Piotrek który dzisiaj strzelił 4 bramki właśnie dał nam nadzieje, strzelając 8 bramke dla naszego zespołu. Jednak nasze nadzieje zostały szybko rozwiane golem dla KSP. Szybko wzięliśmy się w garśc i piłka odrazu wylądowała w bramce rywali po strzale Michała. 9:10 w tej sytuacji nawet remis nas satysfakcjonował. Mieliśmy piłke na własnej połowie Chudi nie wiedział co zrobic, ale jak to on doskonale podał na wyjście do Piotrka, bramkarz myślał że nasz skrzydłowy będzie podawał jednak strzelił ze szpica i weszło! 10:10 i bronimy wyniku. Planty zapędziły się pod naszą bramke i natknęli się na naszą kontre, tym razem na liste strzelców wpisał się Marcin, który biegał po boisku jak szalony. Później bramkarz rywali wykopał piłke, ta wyleciała na aut i mamy trzy punkty!

Dziękuje za walke do samego końca, każdy dzisiaj się świetnie spisał, a zapomniałem o czymś Moski grał w obronie i w pierwszej połowie zaliczył piękną asyste do Piotrka:D Żelu dzisiaj ponownie bez rękawic, ale wybronił dla nas wynik, gdyby nie on to nie wiem jakby się to skończyło. Straciliśmy dzisiaj aż 10 bramek, wydaje mi się że to przez Franka który przyszedł na mecz ale dalej nie da się namówic go do powrotu - coś z tym trzeba zrobic. Wiem każdy dzisiaj biegał po boisku tam i z powrotem ale graliśmy 4 w polu i to jest wtedy konieczne, a co zrobimy jak będziemy grali na handelce czy orliku?