Aktualności

Wygrana w sparingu

• autor: GulaszMen, 2010-06-27 16:03

Kolejny sparing przed pucharem wygrany!

Zmierzyliśmy się dzisiaj z graczami z BKS - u. Mecz od początku układał się po naszej myśli, zaś niewykorzystaliśmy bardzo wiele sytuacji podbramkowych. Efektem dobrej gry zespołu w obronie i w napadzie jest wynik do przerwy 10:4. W drugiej części to goście doszli do głosu zmniejszając straty, początkowo jednak gra z konrty przynosiła oczekiwane efekty. Końcówka meczu była dla nas męką. Graliśmy w południe, każdy był już wycieńczony pojedynkami z przeciwnikiem, wręcz nikomu nie chciało się biegac, prócz Frankowi - on zawsze jest fajny i wytrzymały. Gra w drugiej połówce była wyrównana, ale to piłka należała do BKS. Udało się wyjśc gościom na prowadzenie. Jednak szybki atak przyniósł bramke dla naszego zespołu. Podobnie jak w pierwszej połowie mieliśmy dużo niewykorzystanych akcji, dosyc długo utrzymywał się remis, ale dwie długie piłki i napastnicy rozstrzygnęli mecz na naszą korzyśc. Wynik dotrzymaliśmy do końca - 19:17.

Jutro o 9:30 na Jogurty:D