Planty 4:13 Osiedlowcy

• autor: GulaszMen, 2010-05-29 17:06

Wygrana i przełamanie.

Dnia 29.05.10 rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe. Dzisiejszym rywalem był dla nas zespół KS Plant, obie drużyny przystąpiły do tego meczu bez swoich asów, u nas brakowało Chudiego, zaś u przeciwnika Damiana. Mecz został rozegrany po godz. 14 i nie graliśmy po pięciu w polu jak to zwykle na Handelce zaś po czterech+ bramkarz.

Szybko udało nam się objąć prowadzenie ale tak samo szybko je stracić. Kilka błędów w obronie KSP, szybkich kontr i zrobiło się 5:1. Wydawało się że wynik do przerwy nie może ulec zmianie ale Kuba zaprzeczył temu twierdzeniu po niefortunnym wybiciu Michała omal nie stracił twarzy czy tam głowy, nie wiedział co się stało ale niestety inni wiedzieli że wpakował piłke do bramki Żela. Wynik do przerwy 5:2.

Na drugą połowe zamiast Kuby na boisku pojawił się Rafał, ten pierwszy wolał nie ryzykować. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i wyraźnie narzucaliśmy tempo gry. W obronie dobrą grą popisał się wyżej wymieniany Rafał który był efektywny w tyle jak i przodzie. Cały zespół rozegrał wyśmienite spotkanie oddalając się na 10 goli na 10 minut przed końcem gry. Nie pozwoliliśmy rywalowi narzucić swoje warunki gry i wynik potwierdza nasze działania. W ostatniej akcji to gospodarze wbili bramke ale już nic nie mogło przeszkodzić nam w zdobyciu trzech punktów.

Dziekuje za wspaniałą grę, mamy kolejne 3 punkty teraz czeka na nas RedBull. Musimy się zrewanżować.:D