Aktualności

Jak to możliwe?!

• autor: GulaszMen, 2011-09-17 20:28

Osiedlowcy 18:13 Szalone Jogurty

Bez Chudiego, Stanleya, Grześka, Mariego i Stacha, przystępowaliśmy do dzisiejszego spotkania. Mieliśmy wielkie problemy kadrowe, pozostaliśmy bez zmiany i wody:P Jogurty takich problemów nie miały, przez pierwsze 20 minut grały bez Marcina, a nieobecny był Sebastian.

Podeszliśmy do tego spotkania ze świadomością, że możemy dostac lanie, a poza tym nie mieliśmy nic do stracenia. Mecz ułożył się dla nas wręcz idealnie, Kuba ustrzelił hat tricka, kolejne bramki dołożyli Piotrek i Michał, więc udało nam się odskoczyc rywalom na 5 bramek. Do głosu doszły Jogurty po naszych niewykorzystanych sytuacjach, strzelając 2 bramki. Udało nam się jednak przełamac, zdobyliśmy 2 gole, a jeszcze jednego tuż przed przerwą Kuba, który uderzył zza pola karnego wprost w okienko ( to zwykły przypadek ). Wynik do przerwy 8:2.

Drugą połowę zaczęliśmy tak jak zawsze, czyli od straty kilku bramek. Powoli zaczęliśmy drżec o wynik, bo zrobiło się 11:8. I tak mogłoby byc więcej, jednak Żelu, kilkakrotnie uratował nas od utraty gola. Linie obrony trzymał dzisiaj Michał z Frankiem i częściowo z Kubą i Piotrkiem, a także z Moskim. Rolę ofensywnych graczy pełnili Piotrek, Moski, Michał, Franek i Kuba. Sygnał do ataku, dał Moski, który po podaniu Michała i fantastycznym przyjęciu piłki strzelił na 12:8. Trafiliśmy jeszcze kilka goli i zaczęliśmy spokojniej rozgrywac piłke mając dobry wynik - 15:10. Świetne kontry dały nam nasze ostatnie w tym meczu bramki, zaś Jogurtom przed końcowym gwizdkiem udało się trafic 3 bramki. Ostateczny wynik to 18:13. Co mogę powiedziec o tym meczu? Sami nie wiemy jak do tego doszło, że dzisiaj wygraliśmy, czy to Jogurty miały słabszy dzień, czy może to zwykłe szczęście. Nieważne, bo każdy z nas zagrał dzisiaj naprawdę solidne spotkanie, nie odpuszczaliśmy i graliśmy do końca, a nasza praca została nagrodzona:D Udowodniliśmy, że jesteśmy równym i silnym zespołem, nawet w tak okrojonym składzie:D