Aktualności

3 punkty w sparingu!

• autor: GulaszMen, 2011-07-31 15:44

Osiedlowcy 14:13 Jogurty

O 12:30 na orliku spotkaliśmy się z zespołem Szalonych Jogurtów. O dziwno, u nas dzisiaj bardzo szeroka kadra, pogoda jak zwykle w te wakacje, niczym nas nie zaskoczyła.

Rozpoczęliśmy z lekkim opóźnieniem, powodem była szarża Moskiego na skuterze, Stanley powiedział, że jechał w miarę ostrożnie, więc wiedzieliśmy że za moment pojawi się z piłką na boisku.

Udało nam się dobrze wejść w mecz, wynik 2:0 dla nas utrzymywał się aż do 20 minuty! ( na orliku rzadko się to zdarza). Mimo, iż dobrze zaczęliśmy, wcale nie graliśmy lepiej. Mecz był bardzo wyrównany, a po chwili rozwiązał się worek z bramkami. Padał gol za golem, aż w końcu ostatnie słowo należało do Franka, który znakomicie się zakamuflował i następnie wpakował piłkę do pustej bramki. Wynik do przerwy to 4:3.

Drugą połowę zaczęliśmy podobnie do pierwszej. I po raz kolejny powtórzyła się sytuacja kiedy to Osiedlowcy strzelają bramkę, a po chwili Jogurty wyrównują. Tak to wyglądało praktycznie do końca meczu. Jednak więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy rywali, którzy wyszli na prowadzenie 13:11 na minutę przed końcem meczu. Ale na nasze szczęście w naszym zespole gra Stanley. Nie wiem jak to chłopak zrobił, ale w czasie niecałej minuty strzelił 2 bramki doprowadzając do remisu! Aby rozstrzygnąć mecz doliczyliśmy 5 minut. Spotkanie nadal było zacięte, naprawdę, w sparingu nie zdarza się to często, ale oba zespoły walczyły do końca. Już w 39 minucie drugiej połowy udaje nam się strzelić bramkę dającą nam prowadzenie, gol padł po zamieszaniu w polu karnym, Chudi dograł do Kuby, a ten trafił do pustej bramki. Strzelec bramki przejechał Chudemu pod nogami świętując bramke!

Utrzymaliśmy prowadzenie do końca i zwycięstwo 14:13 bardzo nas ucieszyło. Myślę, że w przekroju całego meczu oba zespołu zasłużyły na wygraną, jednak tym razem szczęście stanęło po naszej stronie.

Man of the match: Żelu i Stanley - obaj bez wątpienia.