KS Osiedlowcy Bochnia - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

zostaw wiadomość
Kuba
status Gadu-Gadu

Upragnione zwycięstwo z Plantami!

• autor: GulaszMen, 2011-07-24 19:59

Rewanż za ostatnią porażkę!

Spotkanie zaczęło się małym zamieszaniem. Początkowo miało być ono rozegrane o 11 na orliku, jednak przez złe warunki atmosferyczne (?) zostało przeniesione na 12:30. Okazało się, że boisko od 13 jest zajęte i trzeba było przejść na mechanika. Tyle, że tym razem nie graliśmy piłką zbliżoną wielkością do piłki ręcznej, ale normalną 5:D

Z początku nie zależało nam na zwycięstwiem, gdyż chcieliśmy zbojkotować pewną zaistniałą sytuacje związaną z boiskami. Jednak wzięliśmy się w garść i zaczęlismy grać normalnie. To my jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie, po chwili remis, a po następnej chwili 4:1 dla Plant. Tyle, że to zupełnie inaczej wyglądało, czuliśmy dzisiaj jakąś pewnośc, że zdołamy pokonać rywala. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:3 na korzyść przeciwnika.

No ale druga połówka to już potwierdzenie naszej pewności. Szybko doprowadziliśmy do remisu, wyszliśmy na prowadzenie, Chudy czyścił jako stoper, a pomagający naszym obrońcom Stanley ładnie rozprowadzał grę. Wynik 8:6 utrzymywał się przez większośc czasu, ale to my ciągle atakowaliśmy i byliśmy spokojni o wynik. Graliśmy w sumie już na czas, ale atakowaliśmy i raczej mądrze utrzymywaliśmy się przy piłce. Rywal niewiele miał do powiedzenia grając z kontr. Chudi przesadził z dryblingiem i straciliśmy bramke, 8:7 i lekko nerwowa końcówka. Lekko, bo mysleliśmy ze Planty rzucą się od ataku, czasami się rzucili, czasami nie. Jednak to ostatnie słowo należało dzisiaj do nas, raczej do Piotrka, który strzałem z lewej nogi dopełnił formalności pokonując Majchera. W ogóle, Piotrek to dzisiaj nasz man of the match. Strzelił 7 bramek, mało tego, dwa razy piłkę wybijał na róg, po akcjach rywali, które musiały zakończyć się golem. Wraz z Michałem i śliską nawierzchnią bardzo dobrze się rozumieli, często myląc obrońców. W sumie to Michał też zastąpił Chudiego, który nie zdobył dzisiaj żadnej bramki:D a Żelu solidnie spisywał się na bramce, ładnie wykonując piątki i braniąc strzały rywali.

Ostateczny wynik to 9:7 dla Osiedla. Tym sposobem zrewanżowaliśmy za ostatnią porażkę 22:14 chyba było tyle wtedy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

KS Osiedlowcy BochniaSzalone Jogurty